Hakkımızda
1996 senesinde faaliyete geçen Atak Dağıtım ve Taşımacılık Dış Tic.ltd.Şti. kısa zaman içinde dünyanın önde gelen uluslar arası firmalarına farkını hissettirerek hizmet vermeye, müşterisine göre esneyebilen hizmet anlayışıyla tüm sektöre farkını göstermeye başlamıştır. Müşteri odaklı çalışma prensibi ile Hizmet Kalitesi temellerini oluşturmuş olan firmamız vermiş olduğu çok çeşitli hizmetlerle müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelerde tutmayı, müşterisine maksimum faydayı sağlamayı başarmıştır.
    Birçok kargo firmasının vermiş olduğu kapsamlı hizmetlerin bir noktadan sonra aksamaya başladığı günümüzde, sektördeki sistemlerin arasında butik firma olma özelliği ile parlayan firmamız, en erken teslimatlarla en geç alımlarla masadan masaya ve sloganında da olduğu gibi tam zamanında kargo teslimleriyle müşteri beklentilerine cevap verebilmiş olmaktan, müşterilerinin yüzünü güldürmüş olmaktan gurur duymaktadır.
    Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz mesai saati, resmi tatil gibi kavramlarla sınırlandırılmamış
olup sizden gelecek talepler doğrultusunda şekillenmektedir. Bu durumda bizlere ulaşıp istemiş olduğunuz hizmeti tarif etmeniz yeterli olacaktır.     Hali hazırda vermiş olduğumuz hizmetler kargo, aynı gün İstanbul İzmir Ankara teslimatları, dağıtım,paketleme,depolama,kurye,özel kurye,uçucu kurye,lojistik ve bunlara siz değerli müşterilerimizin ekleyeceği hizmetlerdir.
    Tüm kazancımızı yatırımlara dönüştürerek sizlere ve çalışan personelimize daha büyük daha özel hizmetler vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız.
      Zamanı birlikte yönetmek dileğiyle,
Saygılarımızla,
Vizyonumuz
Biz ülke çapında bir kargo firmasıyız ;sunduğumuz kargo ve kurye hizmetleri Türkiye?deki Kargo firmalarınca örnek alınır,referans gösterilir ve uygulanır.
Örnek sistemimiz ile sektördeki fırsatları herkesten önce biz yaratır , biz belirler ve biz değerlendiririz.
Nitelikli uzman , profesyonel iş gücünü cezp eder ,geliştirir ve bünyemizde yaratırız.
Müşteri memnuniyetini sürekli aşar ve beklentilerin üzerine çıkarız.
Sektördeki beklentileri ve talebi biz belirleriz.
Bütün paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza değer katarız.
Güvenilir temellere oturtulmuş iletişim ve hizmet genel karakterimizdir.
Misyonumuz
Biz deneyimli ve uzman kadromuzla ileri teknolojiyi kullanarak en yüksek kalitede kargo hizmetini ; kargo ve hizmet sektörüne değer katmak ve beklentileri aşabilmek için, sürekli eğitim ,değişim programları ve etik değerler doğrultusunda vermek ,hizmetlerimizin her aşamasında güven dolu bir hizmet yaratmak beden , akıl ve ruh yaratmak için varız.
Kalite programımız
Temel değerlerimizden ödün vermeden kurumsallaşma yolunda ,çağdaş uluslar arası standartlarda desteklenen ve toplam kalite bilinciyle oluşturulmuş işletim ve yönetim sistemini kurmak.
Kalite odaklı ,kargo ve hizmet sektörüne uygun hizmet anlayışından ayrılmadan ; her zaman daha iyisi olabileceğimiz inancıyla kendimizi sürekli ölçmek ve iyileştirmek organizasyon yapımızı ve kapasitemizi sürekli değişen hizmet gereksinmelerine göre düzenlemek.
Vizyonumuz doğrultusunda sektörümüzü ve dünyayı yakından izleyerek geliştireceğimiz alanları doğru seçmek.
Sektörün diğer üyeleriyle her zaman yakın bir işbirliği içinde olmak ve sektörün gelişiminde katkıda bulunmak.
Her branşta ileri teknoloji ve donanıma sahip olmak , bilgimizi iletişim gücümüzü artıracak her türlü bilgi teknolojisinden etkin bir şekilde yararlanmak .
En büyük gücümüzün çalışanlarımız olduğunu bilmek , fark yaratan ekiplerle çalışmak eğitim ve kişisel gelişimi yatırım yapmaktır.